Pielęgnacja stóp

Regularna pielęgnacja stóp to nie tylko kwestia estetyki, lecz przede wszystkim zdrowia. Stopy to część ciała wymagająca troskliwej opieki. Warto dbać o ich wrażliwą i delikatną skórę, by długo zachować ich zdrowie i estetyczny wygląd. Wypielęgnowane i zadbane stopy sprawią, że czujesz się komfortowo w każdej sytuacji.


Pedicure

Pedicure jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w salonie. Czystość i higiena podczas zabiegu zapewnia klientom komfort i bezpieczeństwo. Zajmuję się stopami nie wymagającymi jeszcze specjalistycznego leczenia. Proponuję zatem usługę w zakresie:

  • Usuwania odcisków i delikatnie wrastających paznokci
  • Piłowanie pękających i nadmiernie rogowaciejących pięt
  • Zabiegi pielęgnacyjne z zastosowaniem odpowiednich preparatów
  • Masaż stóp

Bolesne pękanie pięt

Sucha skóra na stopach występuje u osób starszych, często u diabetyków, ale także ludzie młodsi mają z tym problem. Pęknięcia mogą mieć charakter szczelin w warstwie zrogowaciałego naskórka, a w przypadkach ekstremalnych stwierdza się rozpadliny, które dochodzą do skóry właściwej. Takie pięty mogą nawet krwawić i ropieć. Wówczas potrzebna jest kontrola lekarska.

W salonie dezynfekujemy stopy, następnie krótko moczymy, opracowujemy zrogowaciały naskórek i paznokcie. Czasami nie wystarczy jedna wizyta, aby usunąć cały zrogowaciały naskórek i wygładzić pęknięcia. Po zabiegu wmasowujemy krem. Osoby mające tendencję do pękających pięt, powinny po zakończeniu kuracji codziennie stosować kremy nawilżające. Dodatkowe informacje www.zdrowe-nogi.pl

Przyczyną pękania pięt jest:

  • Bardzo sucha skóra
  • Noszenie niewłaściwego obuwia
  • Nadwaga

Ceny zabiegów
Pedicure 50 zł
Pedicure + malowanie paznokci 60 zł
Żel na paznokcie - silikon baza pod lakier        70 zł
Żel na paznokcie - francuskie 70 zł
Żel na paznokcie stóp - uzupełnienie 55 zł
Żel na paznokcie stóp + pedicure 100 zł
Rekonstrukcja paznokcia 45 zł
Odcisk - usunięcie 25 zł
Masaż stóp 20 zł
Maska na stopy 10 zł
Peeling stóp 15 zł
Zabieg parafinowy 35 zł

 

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości