Paznokcie żelowe

Żele Alessandro

alessandro-logo    

Przedłużanie paznokci metodą żelową bezkwasową. Żele Alessandro należą do produktów najwyższej jakości. Są elastyczne, odporne na pękanie, nie żółkną i nie odpryskują. Żele są również wzbogacone o minerały, witaminy i komponenty zapachowe. Sprawiają, że wymodelowany paznokieć pozostaje na długo piękny i zadbany. Dopasowują się do każdego rodzaju paznokcia. Żele bezkwasowe nie powodują uszkodzenia płytki paznokcia Posiadają nowoczesną technologię produkcji zgodną z wymogami UE.. Dzięki białym żelom można uzyskać french manicure na stałe. Zaoszczędzi to Twój czas i pozwoli Ci cieszyć się pięknymi paznokciami na długo.


Tipsy

Tipsy naturalne - wyglądają jak naturalne długie paznokcie i można je dowolnie malować. Lakier na tipsach trzyma się dwa tygodnie, a nawet dłużej. Do zmywania lakieru należy stosować zmywacze bez acetonu. Aceton może rozpuszczać sztuczną warstwę, a tym samym trwale uszkodzić tipsa.

Tipsy french - piękne paznokcie z biała końcówką, modne przez cały rok, idealne do ślubu. Można je nawet delikatnie ozdobić. Istnieje jeszcze odmiana funny french, z kolorowymi końcówkami, która ostatnio staje się coraz bardziej popularna, szczególnie wśród młodych osób.

tipsy_1

Tipsy kolorowe - kolorowy akryl lub żel oraz wszelkiego rodzaju ozdoby, szkiełka, brokaty, cyrkonie ..., zrobione na stałe. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń w ozdabianiu paznokci. Nie trzeba ich już malować i są ładne przez cały czas.


Żel, akryl

paznokcie_1

Zdjąć tipsy może tylko stylistka, gdyż sztuczna warstwa zbyt silnie przylega do naturalnej płytki i zrywając ja samodzielnie można zerwać wierzchnią część paznokcia. W salonie rozpuszcza się akryl w specjalnym płynie, a żel należy umiejętnie spiłować.

Żel, akryl na naturalną płytkę paznokcia - zabieg ten przeznaczony jest dla kobiet, które chciałyby mieć ładne i silne paznokcie, ale z różnych powodów nie chcą lub nie mogą przedłużać paznokci.

Krótkie łamliwe paznokcie potrafią bardzo mocno przeszkadzać. Takim klientom proponuję żel lub akryl.Tak wzmocnione potrafią przez wiele tygodni zatrzymać swój wypielęgnowany naturalny wygląd. Lakier na takich paznokciach jest wyjątkowo trwały.

Żel, akryl jako ratunek dla obgryzających paznokcie - naturalna płytka ma szansę odrosnąć pod tipsem i stać się zdrowszą. Osoby, mające pofalowaną płytkę paznokcia mają szansę, że po zdjęciu tipsów płytka będzie gładsza.


Porady

Tipsy mogą trzymać się słabiej a nawet odpadać jeśli: stosujesz terapie hormonalną, zażywasz niektóre leki, masz tzw. tłustą płytkę paznokciową. Również u kobiet w ciąży lub karmiących piersią mogą wystąpić problemy. Czasami zdarza się, że akryl niezbyt dobrze trzyma się na paznokciach, a po zmianie akrylu na żel znikają wszelkie problemy.

Paznokcie akrylowe lub żelowe można nosić tak długo jak się ma na to ochotę. Należy je dopełniać co około trzy tygodnie - gdyż odrastają. Przed nałożeniem na sztuczne paznokcie ciemnego lakieru należy nałożyć bazę pod lakier, by żel lub akryl nie przebarwił się od lakieru.

Aby paznokcie akrylowe dłużej pozostały piękne należy często wcierać w nie oliwkę, będą one dłużej sprężyste i nie będą łatwo się łamały. Nie należy samodzielnie poprawiać tipsów, można je zniszczyć, a nawet uszkodzić naturalną płytkę paznokcia.


Cennik
Tipsy żelowe założenie 100 zł
Tipsy żelowe uzupełnianie 55-65 zł
Ściągnięcie paznokci 40 zł
Wzmocnienie naturalnej płytki paznokcia    80 zł
Dorobienie jednego paznokcia 10 zł
Kwiatek akrylowy 5 zł

 

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości