cennik-test

Drukuj
PDF

FRYZJERSTWO DAMSKIE

włosy krótkie włosy półdługie włosy długie czas usługi
Strzyżenie 30,- 35,- 40,- do 1h
Mycie+strzyżenie+modelowanie 40,- 50,- od 60 do 70,- do 1h  

Menu zabiegów zostało stworzone tak, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientek.

Wszystkim miłym Paniom serwujemy wspaniałą kawkę lub herbatę - 10 smaków do wyboru

Body detox

BODY DETOX - zabieg, podczas którego możesz pozbyć się toksyn z organizmu. Komórki niezdolne do samooczyszczania się zatrzymują szkodliwe produkty przemiany materii. Body detox ma za zadanie obniżyć poziom toksyn w organizmie, jest odpowiedzialny za dopływ energii, usprawnienie pracy narządów wewnętrznych oraz krążenia. Dodatkowo zyskujemy szybszą przemianę materii i poprawę krążenia.

body-detox-efekty

Medycyna naturalna przeżywa dziś niebywały rozkwit. To całkiem zrozumiałe: W czasie, kiedy choroby cywilizacyjne są najczęstszą przyczyną zgonów, a medycyna akademicka, mimo postępów w nauce, nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić, chętnie zwracamy się w stronę innych metod. - skutecznych, bezpiecznych i mniej bolesnych.

Bardzo często metody te łączą w sobie diagnostykę, profilaktykę i leczenie.

Przykładem takiej zdrowej terapii - dodającej zdrowia, witalności i urody - jest Body Detox, metoda opracowana przez Mary Staggs, angielską lekarkę.

Powszechnie wiadomo, iż ciało ludzkie zarówno wytwarza impulsy elektryczne jak i jest podatne na ich odbiór. Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnorodnych schorzeń ma coraz szersze zastosowania.

Działanie urządzenia wykorzystuje tę zasadę. Body Detox jest owocem wysiłku wielu naukowców. Przełomem okazały się badania naukowców brytyjskich, którzy aparatowi Body Detox nadali cechy, czyniące go urządzeniem niezwykle skutecznym i wyjątkowym w dziedzinie oczyszczania i rewitalizacji organizmu.

Urządzenie zostało wprowadzone na rynek brytyjski w 2002 roku w maju i podbiło ten kraj. Obecnie Polska i niektóre kraje europejskie są miejscami gdzie Body Detox jest rozpowszechniany.

Dzięki badaniom wspomnianych naukowców - szczególnie Dr. Mary Staggs i Dr. Owena Green'a uzyskaliśmy wiedzę, iż działanie na komórki organizmu określonymi impulsami powoduje doprowadzenie różnicy potencjałów po obu stronach błony komórkowej do poziomu w granicach 85 mV. Stwierdzono, że taka różnica potencjałów występuje u zdrowych osób i jest optymalna jeśli chodzi o prawidłowe wykonywanie funkcji życiowych przez komórki. Jakiekolwiek zakłócenia tego potencjału w powodują gorsze ich funkcjonowanie a pogłębianie się tego stanu powoduje osłabienie naturalnych funkcji obronnych organizmu co ułatwia rozwój wielu chorób i alergii.

Następuje to zwykle z powodu zanieczyszczonego środowiska, palenia, używania nadmiernej ilości alkoholu, niewłaściwej diety, jedzenia ogólnie dostępnej, przetworzonej w celach komercyjnych, nasyconej chemią żywności, stresu czy po prostu jakiejkolwiek choroby.

{yoogallery src=[/images/body_detox/] height=[100]}

Urządzenie - dzięki specjalnemu programowi generowanemu przez procesor wytwarza impulsy. Są one przekazywane do wody i powodują jej jonizację. Zjonizowane cząstki przenikają przez przepuszczalną membranę jaką jest skóra do wnętrza organizmu i zaczynają powodować natychmiastowy proces doprowadzania błon komórkowych do właściwego potencjału.

Dzięki temu wspomagane serią takich zabiegów komórki mogą prawidłowo pobierać niezbędne do życia składniki oraz efektywnie wydalać produkty przemiany materii. Nie są zmuszone do zużywania dodatkowej energii na walkę ze zjawiskami opisanymi powyżej. Prawidłowo działające komórki mogą dużo efektywniej walczyć z chorobami, infekcjami, alergiami i innymi dolegliwościami.

BODY DETOX - światowy lider w rewitalizacji i oczyszczaniu organizmu

- USUWANIE TOKSYN

- OCZYSZCZANIE KRWI

- PRZYWRACANIE RÓWNOWAGI ENERGETYCZNEJ

- DZIAŁANIE BAKTERIOBÓJCZE

UZUPEŁNIANIE PIERWIASTKÓW ŚLADOWYCH

Cena zabiegu 35 zł , przy wykupieniu 10 zabiegów cena 300 zł

 

Szkolenie zakładanie tipsów

SZKOLENIA Z ZAKŁADANIA TIPSÓW

szkolenie_tipsy

Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenie z zakładania tipsów metodą żelową. Nasz salon jako pierwszy wprowadził usługę przedłużania tipsów, posiadamy bardzo duże doświadczenie w pełnym zakresie tej usługi. Jesteśmy profesjonalistami, mamy bardzo dużą bazę zadowolonych klientek. Kurs jest prowadzony indywidualnie , wyłącznie dla jednej osoby , zapewniamy modelki, szkolenie trwa 2 dni po 8 godzin

Certyfikat ukończenia kursu

Zaufaj profesjonalistom

Cena 1000 zł - możliwość rozłożenia na raty - maksymalnie 36 miesięcy

 

Tatuaż brokatowy

Zapraszamy  na wspaniały tatuaż brokatowy !

Tatuaż brokatowy jest oryginalnym dodatkiem na specjalne okazje takie, jak: impreza, bal sylwestrowy, wesele, studniówka i wiele innych. Doskonale uzupełnia strój, makijaż dając niepowtarzalny efekt.

{yoogallery src=[/images/tatuaz_brokatowy/] height=[100]}

Tatuaż utrzymuje się na skórze do około 10 dni. Można go umieścić na dowolnej części ciała. Ze względu na to, iż jest odporny na działanie wody, chloru można udać się z nim na basen, saunę bez obawy, że stracimy pożądany efekt. Nie ściera się przy dotyku. Bardzo łatwo go usunąć w sytuacji, kiedy po prostu się znudzi.

Cena ok. 20-50zł.

 

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości