Nowości w salonie liera

Usuwanie laserem tatuaży i makijażu permanentnego!

Nasz salon z powodzeniem wykonuje wszelkie zabiegi polegające na usuwaniu permanentnych tatuaży i makijażu najnowszej genaracji laserem Nd:Yag  Q-SWITCH

15 Laser Q-Switch 300

więcej....

Bezkonkurencyjna  Liporadiologia już dostępna w salonie Liera!

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji szereg zabiegów wykonywanych najnowszym urządzeniem LipoRadioLogie NEXT, przystosowanym do skutecznego modelowania sylwetki  i błyskawicznego liftingu skóry.

 liporadiologia-nogi

więcej....

Uzyskanie certyfikatu trenera HAIRDREAMS

Trener Hairdreams Polska !

Miło nam poinformować , że Pani Katarzyna Liera w dniach 4-9 luty 2013 odbyła szkolenie w Austrii w siedzibie firmy HAIRDREAMS - światowego lidera w przedłużania włosów laserem i została trenerką firmy HAIRDREAMS POLSKA !

Certyfikat trenera upoważnia Panią Kasię do przeprowadzania szkoleń w salonach fryzjerskich w zakresie przedłużania włosów laserem.

szkolenie-austria

Mistrzostwa Polski w makijażu permanentnym

Poszukujemy modelek na Mistrzostwa Polski LTL-Elite® w makijażu permanentnym, które odbędą się w dniach 9-10 marca 2013 r. w Warszawie.

Zabiegi makijażu permanentnego brwi metodą włosków, kreski górne i dolne, usta z lip light wykonywać będzie Pani Katarzyna Liera.

Wiek modelki 30-40 lat, brak makijażu permanentnego oraz henny. Osoby chętne prosimy o kontakt osobisty w salonie Liera.

Prosimy o kontakt osobisty w Salonie Liera w Świebodzinie przy ulicy 30-go Stycznia 10/1 

tel. 68/ 475-48-48

Zapraszamy

 

Makijaż permanentny - Licencja ELITE

makijaz-permanentny-elite

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości